Adanada spot beyaz eşya

★★★★☆

adanada spot beyaz eşya sunuyoruz. En kaliteli ürünleri seçebilmeniz için en kaliteli ürün fiyatını sunmayı seviyoruz ve burada bunun tanımını bulabilirsiniz.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat Adanada spot beyaz eşya?

Birleştirilmiş durumdaki temel boyutlar, adanada spot beyaz eşya testindeki diğer modellere kıyasla küçüktür, toplam ağırlık şaşırtıcı derecede hafiftir. Cihazı kurarken, gözlem seçeneklerini genişletmek için ayrı ayrı birçok aksesuar satın alınabileceğine dikkat edilmelidir. Bunun için refraktör, ayrı ayrı temin edilebilen diğer birçok aksesuarın standardına karşılık gelen dişlere ve çaplara sahiptir.

Astrofotografi için uygun olan montajlar öncelikle adlandırma ve hizalamadan sonra hedef nesneyi görüntünün ortasında tutan ve otomatik olarak takip eden paralaktik montajlardır.

Leki'den Kalp Pili, karbondan yapılmış önerilen bir İskandinav bastonudur. Tasarım sportif ve tam olarak bunun için kullanılıyor. Mantar kolu elinizin altında iyi uzanır, bilek kayışı Velcro tutturucu ile kolayca takılabilir. Burada da dar bilekler hakkında söylenecek bir şey yok. Kol döndürüldüğünde, serbest bırakıldıktan sonra sap elinizin avuç içine girer. Bu nedenle yuvarlak hareketler garanti edilir. Oluklu asfalt pedleri değiştirmek kolaydır. Sivri metal uç da iyi bir tutuş sağlar. Döngüyü gevşetmek için plastik kapaktaki kırmızı kolu aşağı bastırın ve elinizi yukarı doğru itin. Bağlanmak için, kuşgözünü bilek kayışından braketin üzerine kaydırın. Küçük bir uygulama ve güçlü veya. mafsallı başparmaklar da tek elle tetiklenebilir.

adanada spot beyaz eşya özel bir montajda (rocker kutusu). Bu montaj çok ucuzdur, böylece belirli bir bütçe için çok fazla optik performans satın alınabilir. Bununla birlikte, ufukta veya zirvede gözlem konforu sınırlı olabilir. öncelikle saha gözlemi için uygundur ve astrofotografi için kullanılamaz. Maksimum optik performans ile saha gözlemi için ilk seçenek.

Hafif kirli bir bölgede yaşıyorsanız veya gözlem yerini değiştirmek istiyorsanız, bir Dobson ızgarasıyla iyi hizmet vermiş olursunuz. Kafes destekleri ikincil aynayı ayna kutusuna çok sert bir şekilde bağlar ve ayrıca düzenli montaj ve söküme rağmen ayarı uzun süre tutar.

Aynı büyütmede, daha büyük açıklık daha parlak görüntüyü gösterir. Çift çap = parlaklığın dört katı (alan parlaklık için belirleyicidir, A = r² * pi).

Avantajları En iyi bilinen ve en çok inşa edilen iki adanada spot beyaz eşya Schmidt-Cassegrain'dir ve bunlar yapılarında çok az farklılık gösterir. Tek fark, kullanılandan daha kavisli bir lens olduğundan, sonunda düzeltme merceğinin şeklinde görülebilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku